Domů / Těsnění / O-kroužky / O-kroužky MVQ -55 až 200°C

O-kroužek 34x2 MVQ80


Žádné hodnocení. Kód: 2055698
OK 34x2 MVQ80 38439
Výrobce: RUBENA
Dostupnost: 4-6 dnů
3,79 Kč bez DPH
4,59 Kč s DPH , plus doprava
(4,59 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
O-kroužek 34x2 MVQ80O-kroužek je vyráběn ze syntetických kaučuků v přesných rozměrových tolerancích a vysoké povrchové kvalitě. Jeho těsnicí schopnost je dána axiálním nebo radiálním stlačením průřezu O-kroužku. Pryžový materiál se chová jako nestlačitelná vysoce viskózní kapalina s vysokým povrchovým napětím. Vlivem působícího tlaku a uložení dochází k tvarovým změnám průřezu O-kroužku. Na stykových těsněných plochách mezi O-kroužkem a zástavbovým prostorem je předpětí zvyšováno působícím provozním tlakem.
Vhodné do prostředí kyselin a zásad, částečně odolné neagresivním olejům, zvláště při vyšších teplotách. Mimořádně odolné jsou kyslíku, povětrnostním vlivům a ozonu. Většina pryží je zdravotně nezávadná.
O-kroužek MVQ80 je vhodný pro teploty od -55 °C až +180 °C a do maximálního tlaku 10 MPa/100 bar pro statické nepohyblivé i pro dynamické pohyblivé utěsnění.
Specifikace
Průměr vnitřní Určuje vnitřní průměr součásti. 34 mm
Materiál Parametr určuje z jakého materiálu je výrobek vyroben (např. NBR, EPDM, mosaz, nerezová ocel, atd.). Pokud je za druhem materiálu uvedena číselná hodnota (např. NBR70), tak to značí tvrdost Shore A (ShA). MVQ80
Síla stěny 2 mm
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.