Maznice automatická LAGD125/ LG302 SKF

Kód: 2041554
LAGD 125/LG302
Výrobce: SKF
Dostupnost: 5-14 dnů
946,25 Kč bez DPH
1.144,96 Kč , plus doprava
(1.144,96 Kč/ks)
 ks
Maznice automatická LAGD125/ LG302 SKF
Jednobodový automatický dávkovač maziva s plastickým mazivem Moblitemp SHC 100 o objemu 125 ml pro mazání ložisek při vysokých teplotách.

Maznice se skládá z průhledného zásobníku naplněného požadovaným mazivem a nádobky s elektrochemickým článkem, který vyvíjí inertní plyn. Při aktivování dojde k elektrickému připojení zabudovaných baterií a tím je zahájeno vyvíjení plynu. Rychlost vyvíjení plynu je úměrná intenzitě elektrického proudu a může být změněna volbou odpovídajícího dávkovacího intervalu na kotouči v horní části maznice. Dávkovací interval může činit 1 až 12 měsíců. V případě, že stroj s namontovanou maznicí je odstaven na delší dobu, lze maznici dočasně deaktivovat.

Maznice SKF SYSTEM 24 mohou být nastaveny takovým způsobem, aby dodávaly určité množství maziva v závislosti na zvoleném časového intervalu. Tím je zajištěna přesnější regulace dávkování maziva ve srovnání s běžnými způsoby domazávání.
SKF SYSTEM 24 LAGD je ideální pro aplikace, které jsou obtížně dosažitelné mazacím lisem, nebo pro domazávání velkého počtu vzdálených mazacích míst, jejichž ruční domazávání by bylo méně efektivní.

Typické způsoby použití zahrnují např.
- čerpadla
- ventilátory a dmýchadla
- dopravníky
- výtahy a eskalátory
- jeřáby
- potravinářské stroje
- řetězy
Specifikace
Připojení R 1/4"
Objem 125 ml
Doba dávkování 0 - 12 měsíců
Aplikace Syntetické plastické maziva pro vysoké teploty s organo-jílem, přísadami proti oděru a se zahušťovadly, které nejsou mýdly
Katalogové listy