Domů / Mazací technika / Automatické maznice / SKF SYSTEM 24

Maznice automatická LAGD 60/ FP2 SKF


Žádné hodnocení. Kód: 2041511
LAGD 60/FP2 LGFP 2
Výrobce: SKF
Dostupnost: 5-14 dnů
740,38 Kč bez DPH
895,86 Kč s DPH , plus doprava
(895,86 Kč s DPH/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Maznice automatická LAGD 60/ FP2 SKFJednobodový automatický dávkovač maziva s plastickým mazivem LGFP 2 o objemu 60 ml pro mazání v potravinářském průmyslu.

Maznice se skládá z průhledného zásobníku naplněného požadovaným mazivem a nádobky s elektrochemickým článkem, který vyvíjí inertní plyn. Při aktivování dojde k elektrickému připojení zabudovaných baterií a tím je zahájeno vyvíjení plynu. Rychlost vyvíjení plynu je úměrná intenzitě elektrického proudu a může být změněna volbou odpovídajícího dávkovacího intervalu na kotouči v horní části maznice. Dávkovací interval může činit 1 až 12 měsíců. V případě, že stroj s namontovanou maznicí je odstaven na delší dobu, lze maznici dočasně deaktivovat.

Maznice SKF SYSTEM 24 mohou být nastaveny takovým způsobem, aby dodávaly určité množství maziva v závislosti na zvoleném časového intervalu. Tím je zajištěna přesnější regulace dávkování maziva ve srovnání s běžnými způsoby domazávání.
SKF SYSTEM 24 LAGD je ideální pro aplikace, které jsou obtížně dosažitelné mazacím lisem, nebo pro domazávání velkého počtu vzdálených mazacích míst, jejichž ruční domazávání by bylo méně efektivní.

Typické způsoby použití zahrnují např.
- čerpadla
- ventilátory a dmýchadla
- dopravníky
- výtahy a eskalátory
- jeřáby
- potravinářské stroje
- řetězy
Specifikace
Připojení R 1/4"
Délka závitu Určuje délku závitu součásti. 14 mm
Objem 60 ml
Doba dávkování 0 - 12 měsíců
Aplikace Potravinářský průmysl
Katalogové listy
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.