Maznice automatická LAGD 60/ EM2 SKF

Kód: 2041509
LAGD 60/EM2 LGEM 2
Výrobce: SKF
Dostupnost: 5-14 dnů
658,13 Kč bez DPH
796,34 Kč , plus doprava
(796,34 Kč/ks)
 ks
Maznice automatická LAGD 60/ EM2 SKF
Jednobodový automatický dávkovač maziva s plastickým mazivem LGEM 2 o objemu 60 ml pro mazání při vysokém zatížení s nízkými otáčkami.

Maznice se skládá z průhledného zásobníku naplněného požadovaným mazivem a nádobky s elektrochemickým článkem, který vyvíjí inertní plyn. Při aktivování dojde k elektrickému připojení zabudovaných baterií a tím je zahájeno vyvíjení plynu. Rychlost vyvíjení plynu je úměrná intenzitě elektrického proudu a může být změněna volbou odpovídajícího dávkovacího intervalu na kotouči v horní části maznice. Dávkovací interval může činit 1 až 12 měsíců. V případě, že stroj s namontovanou maznicí je odstaven na delší dobu, lze maznici dočasně deaktivovat.

Maznice SKF SYSTEM 24 mohou být nastaveny takovým způsobem, aby dodávaly určité množství maziva v závislosti na zvoleném časového intervalu. Tím je zajištěna přesnější regulace dávkování maziva ve srovnání s běžnými způsoby domazávání.
SKF SYSTEM 24 LAGD je ideální pro aplikace, které jsou obtížně dosažitelné mazacím lisem, nebo pro domazávání velkého počtu vzdálených mazacích míst, jejichž ruční domazávání by bylo méně efektivní.

Typické způsoby použití zahrnují např.
- čerpadla
- ventilátory a dmýchadla
- dopravníky
- výtahy a eskalátory
- jeřáby
- potravinářské stroje
- řetězy
Specifikace
Připojení R 1/4"
Objem 60 ml
Doba dávkování 0 - 12 měsíců
Aplikace Vysoká zatížení, nízké otáčky
Katalogové listy